o nás

Firma Remont Slovakia bola založená v roku 1993 so zameraním na predaj a servis kávovarov. V roku 1995 sme začali predávať kompletný sortiment strojov a gastrozariadení pre hotely, reštaurácie a bary s garantovaním záručného a pozáručného servisu.

Náš príbeh

Od roku 1998 sme sa stali výhradným zástupcom výrobcu kávovarov značky WEGA pre Slovensko a neskôr sme sortiment a servis rozšírili o domáce a kancelárske kávovary značiek Saeco, Nivona, a pozáručný servis značiek Jura, De’Longhi…. Od roku 2015 sme začali rozvíjať spoluprácu so španielskym výrobcom profesionálnych kávovarov IBERITAL. Naša firma je popredným predajcom náhradných dielov na kávovary na Slovensku.

Súčasťou nášho sortimentu sú aj baristické pomôcky, čistiace a odvápňovacie prostriedky do domácností, kancelárii a profesionálnych prevádzok.

Zastupujeme viaceré talianske firmy, okrem iného výrobcov profesionálnych umývačiek MACH a ARISTARCO a predávame a servisujeme konvektomaty RETIGO. Koncom roku 2004 sme sa presťahovali do predajno-servisných priestorov v obci Soblahov cca 2km pri Trenčíne.